ZAMAN

ZAMAN

Manşet görseli yerine haber detay görseli gösterilmesine sebep olan hata giderildi.
展开
5分
(0人评论)
15下载 5.29M 分类:
版本号:V4.06 更新时间: 开发商:
加载中...

ZAMAN应用介绍:

Zaman Gazetesi’nin Android uygulaması yenilenen arayüzü ile size farklı bir haber okuma deneyimi sunuyor. Uygulamanın bildirim özelliği sayesinde son dakika haberlerinden anında haberdar olabilir, gündemdeki haberler ile ilgili detaylı analizleri rahatlıkla okuyabilirsiniz. Uygulamanın açılış ekranında ‘Manşetler, Kategorilerim, Son Dakika’ bölümleri sizi karşılıyor olacak:
‘Manşetler’ bölümünden editörlerimizin politika, spor ve ekonomi gibi kategorilerden sizler için derlediği haberleri bulacaksınız.
'Kategorilerim' bölümünü kişiselleştirerek kendi ilgi alanlarınıza özel bir haber sayfası oluşturabileceksiniz. Örneğin politika haberlerini takip etmeyi bırakıp, spor haberlerini takip etmek istiyorsanız ‘Kategorilerim’ bölümünde bu değişiklikleri yaparak sayfayı kendi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebileceksiniz.
‘Son Dakika’ bölümünde ise gündeme dair en güncel haberleri takip edebileceksiniz.
Ayrıca yeni Android uygulamamız ile gazetemizin hafta sonu eklerinin zengin haber içeriğine ve köşe yazarlarımızın yazılarına ulaşmak daha kolay hale geldi.
Basılı ve dijital mecralardaki içeriğimizi sizlere daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için kendimiz sürekli geliştiriyoruz. Tavsiyelerinizi, sorularınızı veya uygulama ile ilgili hataları lütfen bize mobil@zaman.com.tr adresinden iletiniz.
以新的Andr​​oid应用程序时报社接口提供了不同的新闻阅读体验。通过该应用,通知可以立即获知突发新闻,你可以在新闻议程的详细分析,阅读舒适。在应用程序的启动画面“标题,我的类别,最后一分钟”的部分将迎接你:
我们的编辑政治,体育与经济的“标题”部分会发现,如新闻编译您的类别。
“我的类别”部分将能够创建一个自定义的新闻页面个性化自己的利益。左效法政策消息,如果你想通过这种改变将能够适应您的需求按照页面上的体育“类别”一节的消息。
“最后一分钟”部分中,您可以按照议程上的最新消息。

我们的新的Andr​​oid应用程序还增加了新闻的上周内容丰富的报纸,我们的专栏作家写作变得更容易达到。

我们在印刷和数字媒体为你的内容,而我们自己不断开发更高质量的快速交付。告诉你在手动或应用程序相关的地址mobil@zaman.com.t错误,请给我们留言。

Manşet görseli yerine haber detay görseli gösterilmesine sebep olan hata giderildi.

玩过ZAMAN的用户还对以下应用感兴趣:

0/140
文明上网理性发言

看看用户都是怎么评价的:

  • 暂无评论!

排行